500 014 300 btalmar@wp.pl
Wynajem autokaru Szklarska Poręba Przewóz osób Autobus bus na wycieczkę do Pragi Drezna

Autobus & Bus

Przewóz osób jest nieodłącznym elementem każdej wycieczki. Autobus i bus Biura Turystyki ALMAR dowożą turystów bezpiecznie i komfortowo do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta i w inne miejsca. Sprawdź ofertę!

Autokar – Mercedes Tourismo 2010 r.

Nowoczesny i komfortowy autokar Biura Podróży ALMAR codziennie wozi wycieczki dla grup zorganizowanych do Czech i Niemiec. Na pokładzie znajduje się 49 miejsc siedzących + 1 + 1. Autobus doskonale nadaje się do przewożenia dzieci podróżujących na kolonie i zielone szkoły (wycieczki szkolne) oraz dla dorosłych (jednodniowe wycieczki do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta itd.).

Najczęstszym miejscem zbiórek, choć nie zawsze – to kwestia umowy, jest Szklarska Poręba. Praga (autobus często tam jeździ) jest dzięki Mercedesowi Tourismo bliżej, bo pokonuje on trasę szybko i pewnie.

Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość podróży to nie jedynie zalety pojazdu. Dzięki oryginalnemu ekspresowi ciśnieniowemu, w trakcie przerw, na pokładzie autokaru można kupić gorącą i aromatyczną kawę LavAzza (5 zł).

Bus – Renault Passenger

Mały i zwinny pojazd, który pomieści 8 pasażerów i kierowcę. Często jest wykorzystywany na trasach wycieczek VIP, wśród których znajduje się bardzo popularna Praga. Szklarska Poręba leży niedaleko czeskiej stolicy, więc szybki dojazd w okolice Hradczan – siedziby czeskich władców – to pestka. Bus wozi także małe grupy w Karkonosze, np. do miasta Karpacz. Jelenia Góra także znajduje się na mapie połączeń naszego biura podróży.

Bus & Autobus – Galeria