75 717 21 23 75 717 33 23 500 014 300 btalmar@wp.pl
Dlaczego turyści polecają Biuro Podróży ze Szklarskiej Poręby

Referencje od Klientów Biura Turystyki ALMAR

 • Bardzo miłe osoby. Szczególnie Pani Monika, która załatwiła nam nawet euro na bilety,które dala kierowcy dla nas. Byliśmy na dwóch wycieczkach w Szwajcarii Saksonskiej i Dreznie. Przewodnik super, wiele fajnych opowieści.

  ROBERT FORNAL

 • Biuro na piątkę z plusem, profesjonalne podejście do klientów, wycieczki bardzo dobrze zorganizowane, super przewodnicy szegolnie Pan Wojtek, my akurat dwukrotnie podróżowaliśmy z kierowcą Panem Krzysztofem, który również jest super! Jeśli wycieczki ze Szklarskiej to tylko z biurem Almar. Polecam!
   

  MICHELLE H

 • Polecam biuro podróży Almar, właścicielka super kobieta, interes prowadzony rodzinnie bardzo mili ludzie. Bylam na wycieczce 6.07.17r w Niemczech jestem zadowolona. Pani Jadwiga przewodnik ciekawie opowiada to wynik dużego doświadczenia i ogromnej wiedzy.Kobieta bardzo miła i fachowa. Piękne widoki i będą miłe wspomnienia. Biuro to ma tradycje i wiele lat doświadczenia. Kolejnym plusem jest kantor obecny w biurze. Drodzy turysci nie czekajcie warto jechać z Almarem na wycieczki dodam, że mają komfortowe autokary Mercedes Benz z tapicerka skórzana to daje lepszy komfort jazdy.

  MAGDA KOZINSKA

 • Serdecznie polecam biuro! Dzięki miłej i uprzejmej obsłudze zagubiony wna szlaku podróżnik (ja) został uratowany!!! Pan Krzysztof (kierowca!) nie tylko podał gorącą pachnąca kawę, ale i zadbał o podupadłe morale obieżyswiatow. Serdeczne podziękowania dla fantastycznych, wyrozumiały i empatycznych pracowników biura!!

  JUSTYNA KUCUK

 • Super organizacja super przewodnik P. Jurek jak również nie można pominąć P. kierowcy. Pozdrawiamy i polecamy!!!

  KAROL PAWLAK

 • witam.fantastyczne biuro.super obsluga.a pan andrzej przewodnik rewelacja.jaka wiedza.szacunek panie andrzeju.wycieczka skalne miasto 02.06.17 pozdrawiamy i dziekujemy monika maria jerzy

  MONIKA IŻEWSKA

 • Świetna wycieczka pod każdym względem! Wszyscy pracownicy(Panie w Biurze, Pan Przewodnik Bogusław oraz Pan Krzysztof-kierowca) bardzo kompetentni, pomocni i sympatyczni. To był wspaniale spędzony czas. 1.06.2017

  KRYSTYNA MARCZUK

 • Polecam biuro turystyczne ALMAR ze Szklarskiej Poręby, impreza 100% udana. Przemiła obsługa od momentu załatwiania formalności w biurze poprzez wycieczkę do Szwajcarskiej Saksonii. O przewodniku nie wspomnę Pani Jadzia jest DE BEST!!!!!! pełen profesjonalizm!!! Polecam każdemu kto zatrzyma się w Szklarskiej Porębie. Pozdrawia strażak z KGHM JRGH. ADAM

  ADAM WAWRO

 • Super wycieczki polecam Pragę, Drezno, moje fotki autobusów są jeszcze w aparacie, ale na pewno wyślę, referencje w 200 procentach, wróciłem po roku, pozdrawiam z deszczowego Poznania

  WITOLD KARPOWICZ

  POZNAŃ
 • Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę w dniu 12.05.2017 roku do Pragi. Wspaniały przewodnik - Pani Jadzia i super kierowca - Pan Krzysztof. Pozdrawiam

  DANUTA KWIATKOWSKA

  Gozdowo, Mazowieckie
  ALMAR-logo-glob-maly
 • My również w dn.01.05.2017 bylismy z Biurem Al-Mar na wycieczce w Pradze ale z Panią przewodnik Kasią.Wycieczka bardzo udana,dobrze zorganizowana,zobaczyliśmy jeszcze więcej niż to co w programie,czasu wolnego było wystarczająco dużo /zakupy, obiad i piwko w restauracji poleconej przez Panią Przewodnik/ Pani Kasia z ogromna wiedzą, nawet w autokarze dużo opowiadała. Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim Biuro Al-Mar.

  ANNA CHORĄŻEK

  Kraków
  ALMAR-logo-glob-maly
 • Wycieczka po Czeskich Browarach i Muzeum Motoryzacji jak dla mnie hit! Super miejsca, przewodnik z ogromną wiedzą!gorąco polecam:)

  KAROLINA WESOŁOWSKA

  ALMAR-logo-glob-maly
 • Mieliśmy przyjemność wyjazdu z biurem do Pragi i miło go wspominamy! Przewodnik jest ogromną skarbnicą wiedzy i ciekawie opowiada. Słuchaliśmy z zainteresowaniem! Za niewielkie pieniądze zobaczyliśmy najważniejsze zabytki Pragi, przeszliśmy się klimatycznymi uliczkami miasta. Co więcej! Mieliśmy transport w obie strony z hotelu! Polecam wszystkim biuro Al-Mar.Skorzystamy ponownie z usług tego biura! Zasłużone 5 gwiazdek!

  MARTYNA MARCINIAK

  Warszawa
  ALMAR-logo-glob-maly
 • Fajny wyjazd za nieduże pieniądze. Komfortowy autokar i sympatyczni pracownicy biura. Na pewno skorzystamy jeszcze z Waszych usług przy najbliższej okazji.

  JAROSŁAW GÓRSKI

  Płock
  ALMAR-logo-glob-maly
 • Bardzo udany wyjazd do Pragi 30 grudnia. Podziękowania dla kierowcy oraz pilota

  KSENIA GÓRSKA

  Płock
  ALMAR-logo-glob-maly
 • Mimo deszczu udany wypad dzięki przewodnikowi panu Tomkowi i kierowcy Krzysiowi - pozdrawia ekipa z Pomorza!

  DOROTA FUTYMA

  Wałcz
  ALMAR-logo-glob-maly
 • Super wycieczka do Pragi !!! 😀 Wspaniały przewodnik Pan Tomek i świetny kierowca Pan Krzysiek 😀 Jak najbardziej polecam biuro AL-MAR !

  EWA SZYMANIUK

  Białystok
  ALMAR-logo-glob-maly
 • Super Biuro! Pozdrawiamy Pana Tomka i Panie z Biura.Wycieczka z Biura do Pragii THE BEST !!!!!!!

  WOJCIECH JANIAK

  Nowe Skalmierzyce
  ALMAR-logo-glob-maly
 • Wycieczka do Pragi 1.04.2017.r. była super! Przewodnik - Pan Tomasz, z ogromną wiedzą, bardzo miły i godny polecenia. Państwa biuro również zasługuje na najwyższą ocenę. Polecam wszystkim!!! Na pewno jeszcze skorzystamy.

  MARIA & HENRYK

  Ostrów Wielkopolski
  ALMAR-logo-glob-maly
 • Przewodnicy z ogromną wiedzą i licznymi anegdotami, prawdziwi pasjonaci. Bardzo dobra organizacja. Byliśmy na dwóch wycieczkach i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy!

  ANNA & JACEK

  Warszawa
  ALMAR-logo-glob-maly