500 014 300 btalmar@wp.pl
Dlaczego turyści polecają Biuro Podróży ze Szklarskiej Poręby

Referencje od Klientów Biura Turystyki ALMAR

 • Bardzo gorąco polecam BT ALMAR za pełen profesjonalizm .W dn.5-09-2017 brałem z żoną,udział w wycieczce do Pragi.Pan Kierowca bardzo punktualny i kulturalny. Pan Przewodnik ,ciekawie i z humorem opowiadał o mieście.Obaj panowie uczynni -pomagali mi (poruszam się na wózku inwalidzkim)przy wsiadaniu i wysiadaniu z autokaru.Przewodnik starał się obierać trasę ,aby omijać bariery architektoniczne .Bardzo obu Panom dziękuję

  Zbigniew Pestka

 • 13.09.2017 Drezno, autobus, organizacja duży+. Największa atrakcja to jednak pan przewodnik, człowiek obdarzony niezwykłym poczuciem humoru, posiadający dużą wiedzę. Pozdrawiamy serdecznie.

  Radosław Sielski

 • W dniu 12 września braliśmy udział w wycieczce do Pragi.Impreza bardzo udana ,przewodnik pani Magda była fantastyczna bardzo profesjonalna.polecamy.

  Tessa Hryniewicz

 • 2 wrzesnia 2017 uczestniczyłem w jednodniowej wycieczce do Pragi. REWELACJA ! Polecam wszystkim. Bardzo dobry autokar, kompetentny przewodnik.

  Robert Sadowski

 • Polecam 😊 Świetny przewodnik Pan Krzysztof. Podróżowaliśmy do Pragi, super wycieczka!

  Karolina Skiba

 • W dniu 26.08.2017 z biurem Almar wybraliśmy się wraz z przyjaciółmi na wycieczkę do Saksonii Szwajcarskiej. Bardzo miły kontakt z obsługą biura. Kierowca punktualny jak szwajcarski zegarek 🙂 autko sprawne i czyste. Przewodnik z grupy Przewodników Sudeckich Pan Kowalczyk (niestety nie zapamiętaliśmy imienia) to przemiły człowiek, profesjonalnie wykonujący swoją pracę. Wszystko odbyło się zgodnie z planem wycieczki Biuro godne polecenia.

  Arkadiusz Stanisławski

 • Wycieczka do Pragi super zorganizowana.Polecamy!

  Karolina

 • Z "Almarem" mieliśmy niewątpliwą przyjemność zwiedzić Drezno. Naszym przewodnikiem był przemiły Pan Wojtek, który w sposób perfekcyjny podchodzi do swojej profesji. Przekazuje wiedzę w sposób ciekawy, dowcipny bez wyuczonych automatycznie kwestii, jak to ma miejsce u innych przewodników. Przy pierwszym kontakcie z Panem Wojtkiem, po prostu widać, że ten człowiek lubi ludzi 😉 Autokarem dowodził Pan Krzysztof, który w swojej profesji jest niezrównany. Konkludując, jeśli na wycieczkę ze Szklarskiej Poręby to zdecydowanie polecamy samo biuro a w szczególności duet Pana Wojtka z Panem Krzysztofem. Marcin z Beatą.

  Marcin

 • W dniu 21.08 byliśmy z żoną na wycieczce w Pradze z rejsem po Wełtawie. Wyjazd uważamy za bardzo udany. Ogromna w tym zasługa pani Magdy-przewodniczki, która z wielką pasją opowiadała o Pradze. Wielką zaletą było również to , że nie było pośpiechu, był czas na wysłuchanie informacji, zdjęcia, samodzielne oglądanie. Pani Magda nauczyła nas wielu podstawowych słów w języku czeskim, były zabawne zwroty, ciekawe powiedzonka. Zadbała tez o dzieci uczestniczące w wycieczce pokazując fajne miejsca. Całości dopełnił sympatyczny pan kierowca Krzysztof. Ważne jest również to , że odbierają i podwożą uczestników pod miejsca pobytu. Polecamy to biuro.

  slawek marszalek

 • Super wycieczka, kierowca bardzo miły, przewodnik z zamiłowaniem opowiadał o Pradze. Profesjonalna obsługa. Polecam!!!

  Janek Bałaga

 • Moim marzeniem bylo chodź na pare godzin zobaczyć Pragę . Dzieki wam i przede wszystkim przewodników Jurkowi Zającowi wycieczka była cudowna . Pan Jurek z pasja i miłością opowiadał o Pradze jak i o Szklarskiej Porębie . Wiedza tak ogromna , obszerna . Bylo mi bardzo milo móc spędzić taki dzień z takim przewodnikiem z taką wielka wiedza . Dziekuje ze wraz z córką dowiedzieliśmy sie nie tylko o Pradze lecz o wszystkich pięknych historycznych wydarzeniach o których nie wiedziałam . Jak i o czasie teraźniejszym (ciekawostki ) Dziekuje

  Paulina Rutkowska

 • Byliśmy na wycieczce w Dreźnie 19.07.2017 wraz z tym biurem. Autokar pierwsza klasa, a najlepszy jest przewodnik Pan Wojtek. Posiadający niesamowitą tematyczna wiedzę od wejścia do autokaru zajmował się turystami. Niektóre wiadomości przekazywał w sposób bardzo dowcipny co urozmaiciło nam wycieczkę. Należy też wspomnieć naszego kierowcę Pana Tomasza, który umiejętnie prowadził nas do celu po krętych i wąskich drogach. Z wycieczki wróciliśmy bardzo zadowoleni. Polecam to biuro!

  Przemek Zaucha

 • Najbardziej popularne biuro w Szklarskiej,dlatego też polecam rezerwować wycieczki wcześniej. Byliśmy na wycieczce w Pradze,autokar bardzo wygodny, podjechał pod nasz nocleg, dodatkowo z noclegu mieliśmy 10% zniżki. Pan przewodnik Zbigniew całą drogę ciekawie opowiadał wplatając śmieszne ciekawostki 🙂 Mimo tłumów w Pradze,wycieczka przebiegła sprawnie.

  Katarzyna Krasucka

 • Wycieczka do Szwajcarii Saksońskiej z Rejsem po Łabie. Powyżej naszych oczekiwań - autokar o czasie co do minuty, komfortowy, czysty. Świetna Pani przewodnik (pozdrawiamy Panią Jadwigę). Elastyczne dostosowanie się do potrzeb klientów. Na duży plus zasługuje duża równowaga między zaplanowanym czasem wolnym a nazwijmy to "dyscypliną czasową wycieczki" dzięki czemu powrót do Szklarskiej zgodnie z planem i jednocześnie ilość wolnego czasu wystarczająca żeby gdzieś zjeść lub zobaczyć dodatkowo coś spoza programu. O samym programie wycieczki - świetnie, zobaczyliśmy dokładnie to co chcieliśmy zobaczyć. Saksonia piękna. Do tego duża wiedza Pani Jadwigi, która omawiała także wiele niezwiązanych z samym programem tematów w miarę mijanych miejsc lub miast. Polecamy!

  Piotr M

 • Bardzo miłe osoby. Szczególnie Pani Monika, która załatwiła nam nawet euro na bilety,które dala kierowcy dla nas. Byliśmy na dwóch wycieczkach w Szwajcarii Saksonskiej i Dreznie. Przewodnik super, wiele fajnych opowieści.

  ROBERT FORNAL

 • Biuro na piątkę z plusem, profesjonalne podejście do klientów, wycieczki bardzo dobrze zorganizowane, super przewodnicy szegolnie Pan Wojtek, my akurat dwukrotnie podróżowaliśmy z kierowcą Panem Krzysztofem, który również jest super! Jeśli wycieczki ze Szklarskiej to tylko z biurem Almar. Polecam!
   

  MICHELLE H

 • Polecam biuro podróży Almar, właścicielka super kobieta, interes prowadzony rodzinnie bardzo mili ludzie. Bylam na wycieczce 6.07.17r w Niemczech jestem zadowolona. Pani Jadwiga przewodnik ciekawie opowiada to wynik dużego doświadczenia i ogromnej wiedzy.Kobieta bardzo miła i fachowa. Piękne widoki i będą miłe wspomnienia. Biuro to ma tradycje i wiele lat doświadczenia. Kolejnym plusem jest kantor obecny w biurze. Drodzy turysci nie czekajcie warto jechać z Almarem na wycieczki dodam, że mają komfortowe autokary Mercedes Benz z tapicerka skórzana to daje lepszy komfort jazdy.

  MAGDA KOZINSKA

 • Serdecznie polecam biuro! Dzięki miłej i uprzejmej obsłudze zagubiony wna szlaku podróżnik (ja) został uratowany!!! Pan Krzysztof (kierowca!) nie tylko podał gorącą pachnąca kawę, ale i zadbał o podupadłe morale obieżyswiatow. Serdeczne podziękowania dla fantastycznych, wyrozumiały i empatycznych pracowników biura!!

  JUSTYNA KUCUK

 • Super organizacja super przewodnik P. Jurek jak również nie można pominąć P. kierowcy. Pozdrawiamy i polecamy!!!

  KAROL PAWLAK

 • witam.fantastyczne biuro.super obsluga.a pan andrzej przewodnik rewelacja.jaka wiedza.szacunek panie andrzeju.wycieczka skalne miasto 02.06.17 pozdrawiamy i dziekujemy monika maria jerzy

  MONIKA IŻEWSKA