500 014 300 btalmar@wp.pl
Biuro Podróży Szklarska Poręba Usługi Almar

Usługi – Turystyczne, Komunikacyjne i Noclegowe

 

Biuro Podróży ALMAR

OFERTA USŁUG

Wycieczki

Skalne Miasto w Czechach? Wycieczka do Drezna? A może Praga lub Szwajcaria Saksońska? Początkiem każdej wycieczki jest Szklarska Poręba. Biuro Podróży ALMAR ma unikatową ofertę.

Sprawdź

Przewozy

Przewóz osób jest nieodłącznym elementem każdej wycieczki. Autokar i bus Biura Turystyki ALMAR dowozi turystów bezpiecznie i komfortowo do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta i w inne miejsca. Sprawdź ofertę!

Sprawdź

Noclegi

Aktywny wypoczynek musi łączyć się ze snem, a ten zapewniają noclegi. Szklarska Poręba ma najlepszą ofertę pobytów w apartamentach, domkach, hotelach i pensjonatach. Pomagamy w rezerwacji.

Sprawdź

Przewodnik

Wycieczki z przewodnikiem to same atrakcje! Szklarska Poręba jest świetną bazą wypadową w Karkonosze czy do Pragi. Przewodnik turystyczny pokaże je z najlepszej strony. Sprawdź wolne terminy i rezerwuj już teraz!

Sprawdź

Instruktor

Turystów zawsze kuszą stoki narciarskie. Szklarska Poręba ma ich wiele, a na urlopie warto zadbać o umiejętności. Nauka jazdy na nartach z wykwalifikowaną kadrą instruktorów – zapraszamy!

Sprawdź

Kantor

Wymiany walut, skup i sprzedaż. Przed rozpoczęciem wycieczki do Pragi, i innych zagranicznych miast, proponujemy wizytę w naszym kantorze. Oferujemy korzystne kursy wymiany różnych walut.

Sprawdź

Polisa

Ubezpieczenie turystyczne to istotny dodatek do wycieczki. Z przewodnikiem można czuć się bezpiecznie, a Signal Iduna – polisa w podróży – zapewnia dodatkowy komfort i spokój zwiedzania.

Sprawdź